Якщо замилуєтесь у центрі Нехворощі квітами, знайте – в тому частка працьовитих рук наших дівчат!

Дата: 24.05.2022 22:36

Сій квіти жовті, сині – різні,

Щоби вони встелили всі шляхи,

Якими повертатимуться грізні,

Найкращі в світі наші вояки

Додому, до родини і до щастя,

Яке вимолюємо в Бога зараз всі.

Сій хліб і квіти – всупереч напастям.

Багато сій, щоб вистачило всім!

Якими актуальними видаються ці рядки поетеси Людмили Муріної! У цей грізний для України час вони звучать як настанова: комусь захищати Світ, комусь випікати хліб, а комусь засівати планету квітами. І хай в даному випадку не всю планету, а всього лиш кращі куточки рідного села, та від того ця справа не стає менш благородною і корисною. Бо зростуть ці квіти до сонця і заквітчають погляди перехожих усіма барвами веселки. І відійде сум від тривожних новин, бо на думку спадуть прості слова: життя непереможне!

Щоб так і було, стараються дівчата з відділу благоустрою сільської ради. Вже не одну нову клумбу заклали вони цієї весни у центральному парку Нехворощі, впорядкували торішні квітники, а також прикрасили нові клумби біля реконструйованого медичного приміщення.

Щодня допомагають їм працівниці дитсадка «Сонечко» і Будинку дитячої та юнацької творчості.

Варто зазначити, що не було б нових квітників, аби не байдужі односельці, які відгукнулися на наше оголошення і почали зносити і звозити до сільської ради насіння, цибулини й корінці своїх квітів, щоб росли вони і в громадських місцях. За це виносимо подяку кожному, хто поділився «квітковим скарбом». Чимало розсади приносили з дому й самі садівниці. Отож якщо замилуєтесь у центрі Нехворощі квітами, знайте – в тому частка працьовитих рук наших дівчат!