Дата: 02.06.2022 21:34

Фото без описуМіжнародний день захисту дітей - це прекрасне, світле свято, яке відзначається 1 червня. І це свято зібрало біля Соколовобалківського сільського Будинку культури не тільки жителів старостату, а й переселенців, які тимчасово мешкають у цьому селі.

Діти розважалися, малювали на асфальті, грали у настільний теніс, танцювали з хореографічним колективом «Імпульс», співали з Назаром ЄРМАКОВИМ та спілкувалися з однолітками. А на завершення всі разом виконали на даний час дуже відому пісню «Ой, у лузі червона калина».
Директорка СБК Світлана ЖИТНИК висловлює вдячність батькам та діткам за позитив і хороший настрій, що панував на майданчику біля СБК. «Діти - наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Тож бережіть дітей - найбільший скарб кожного з нас!» - говорилося в урочистій частині святкування.