Знайомтесь: ШЕВЧЕНКО Анна Василівна, директорка Нехворощанського закладу дошкільної освіти «Сонечко»
Дата: 08.06.2022 15:27
Кількість переглядів: 302
Народилася 23 вересня 1987 року в с. Шедієве, де закінчила 9 класів місцевої школи, середню освіту здобула у Нехворощі. Потім навчалася на факультеті правознавства у Полтавському державному аграрному коледжі управління і права. З 12 листопада 2012 р. до 8 вересня 2016 р. працювала у Нехворощанському територіальному відділенні «Ощадбанку», далі – у колективі Нехворощанського будинку дитячої та юнацької творчості, де виконувала обов’язки секретарки-діловода і вела гурткову роботу. У цей період заочно закінчила Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, за спеціальністю педагог-психолог. З 13 травня очолює дитсадок «Сонечко». Живе у Нехворощі.
– На даний час діти не відвідують дитсадок, але час біжить швидко, і хотілося б, щоб з першого вересня у його стінах з’явилися законні господарі, – ділиться думками Анна Василівна. – За списком у нас тридцятеро дошкільнят, а скільки відвідуватиме заклад фактично, зараз сказати важко. Що хотілося б поліпшити в роботі? Найперше – замінити все обладнання, меблі, тренажери на ігровому майданчику, а ще краще – здійснити давню мрію і провести повну реконструкцію приміщення. Тоді дитсадок відповідатиме сучасним вимогам і за таких умов ми зможемо поліпшити навчально-виховний процес, адже в закладі повинні бути умови для підготовки дітей до школи, для їх фізичного і психологічного розвитку. А це різноманітні заняття, ігри, гурткова робота і т.п. Окремі вимоги – до санітарно-гігієнічних норм, до харчування. До цього додам, що є прогалини в інформаційному забезпеченні роботи дитсадка, про його діяльність дуже мало розповідається на інтернет-сайті. Хоча батьки повинні знати, чим живе дитсадок; чим зайняті діти, перебуваючи на його території. Це свого роду популяризація закладу, бо знаємо ж, що частина нехворощанських дітей виховуються вдома, поза колективом. А дошкільна освіта дуже важлива, бо саме вона дає старт для подальшого навчання. І в цей період з дитиною повинні працювати фахівці, здатні створити в дитсадку цікаву, привабливу для малечі атмосферу.
Чесно кажучи, досвіду такої роботи у мене замало, доведеться багато чому навчитися, але поряд є надійні, більш досвідчені колеги, які допоможуть і підкажуть. Головне зараз – скоріше б настав мир у державі, тоді будемо і реконструкції проводити, і обладнання оновлювати, і створювати для нашої малечі радісне дитинство…