ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! З 01.01.2022 стартувала компанія декларування громадянами доходів

Дата: 12.06.2022 11:35

Фото без описуЗ 01.01.2022 стартувала компанія декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2021 року відповідно до розділу IV Податкового кодексу України, а саме:

-дохід від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад -2 гектари;

-доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі оподаткування ПДФО за ставкою 18% та військовий збором за ставкою 1,5%.

Частиною 20 статті 67 Конституції України передбачено, що всі громадяни щорічно подають податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкових інспекцій за місцем проживання декларацій про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому Законом.

Просимо всіх громадян, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (одноосібники), прийти та скласти за 2021 рік податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у банку, поштовому відділенні, електронному кабінеті, самостійно через Інтернет.

Новосанжарська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області