Шановні мешканці нашої громади! Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!

Дата: 12.06.2022 11:36

Фото без описуЦієї святкової днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. Воно зближує людей, нагадуючи про необхідність милосердя і любові, та дає нам нагоду об’єднатися, згадати про вічні духовні цінності, подарувати тепло спілкування з рідними та близькими.

Хай Свята Трійця і надалі приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Здоров’я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі та громаді — єдності, перемоги і миру!
З повагою – голова громади
Віктор ДУБОВИЧ