ШАХРАЇ НАДСИЛАЮТЬ ФЕЙКОВІ «ЗВЕРНЕННЯ» ПРО ДОПОМОГУ ЗСУ ВІД ПОЛТАВСЬКОЇ ОВА – ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ ЗАКЛИКАЮТЬ БУТИ ПИЛЬНИМИ

Дата: 15.06.2022 21:12

До жителів Полтавської області почали надходити листи з проханням про допомогу для Збройних сил України. «Звернення» підроблені за зразком офіційного документа Полтавської обласної військової адміністрації.

Людей застерігають: такі листи не відповідають дійсності і є фейковими. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Полтавська ОВА не розсилала такі документи! Це роблять шахраї, які будуть відповідати перед законом. Відповідні заяви вже у правоохоронних органів. Усім «ділкам» раджу добре подумати перед тим, як займатися справжнім мародерством», – підкреслив Дмитро Лунін.

Жителів Полтавської області закликають бути пильними та остерігатися шахраїв.

Якщо вам приходять подібні листи, – відразу звертайтеся до правоохоронних органів.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.