Звертаємося до мешканці з проханням ПОКОСИТИ ТРАВУ

Дата: 17.06.2022 09:32

Фото без описуВАЖЛИВО!
Звертаємося до мешканців приватного сектору, до керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, приватних підприємців з проханням ПОКОСИТИ ТРАВУ на прилеглих територіях ваших установ, на ділянках біля магазинів і кафе, біля своїх садиб.

Ми розуміємо, що сьогодні складно з паливно-мастильними матеріалами, але ми, українці, завжди славилися охайністю і любов’ю до чистоти. І завжди, за будь-яких обставин хочемо бачити наші села, наші вулиці, наші громадські місця і наші подвір’я чистими, привабливими, квітучими. Старші покоління не мали бензокос і тримерів, але завжди дбали про порядок на своїх територіях.

Пам’ятайте! Чистота, порядок та благоустрій значною мірою залежить від кожного з нас! Тож давайте разом створювати комфорт у нашій найкращій громаді!