19 червня – ДЕНЬ БАТЬКА

Дата: 18.06.2022 23:17

Фото без описуЯк і День матері, це свято відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу, в тім числі в Україні. Припадає воно на третю неділю червня.

Мудрий і сильний, добрий і справедливий, найкращий у світі – таким є тато для кожного з нас. Це він турботливо вкривав теплою ковдрою на ніч, це його веселі жарти перетворювали вихідні на суцільний згусток позитиву. Татові натруджені руки допомагали змайструвати першу в житті годівничку, а його гострий розум завжди виручав під час розв’язання підступної задачки з математики. а сьогодні багато татусів виконують важку чоловічу місію, боронячи Україну від російської орди, водночас даруючи мир і спокій своїм дітям, своїм сім'ям.

Тож усі татусі нашої громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього дня! Нехай ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими й щасливими зростають ваші діти. Поваги вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословення вам і вашим родинам!