Знайомтесь: КАРАКУЦЯ Денис Романович, директор Нехворощанського сільського комунгоспу

Дата: 23.06.2022 15:36

Фото без описуНародився у Нехворощі 29 березня 1989 року, після закінчення школи навчався у Полтавському аграрному коледжі управління і права за спеціальністю «Організація і технологія ведення фермерського господарства». Після строкової служби у Збройних силах України трудовий стаж почав працівником токового господарства ТОВ «Чиста криниця», з 2012 по 2015 роки – слюсарем Нехворощанської дільниці Новосанжарського управління по експлуатації газового господарства. Потім знову повернувся на тік «Чистої криниці», а з 1 липня 2021 року став працювати на екскаваторі в сільському комунгоспі. Третього травня цього року Денису КАРАКУЦІ доручили очолити колектив.

«За цей період вже встиг освоїтися і вивчити особливості цієї посади, – каже Денис Романович. – Якщо «тракторні питання» знав і раніше, то тепер довелося ґрунтовніше вивчати всю систему водопостачання: скільки свердловин обслуговує комунгосп, яка протяжність водогонів, де вони пролягають і де мають найбільш проблемні ділянки тощо. В цьому допомагає Григорій Іванович БАЛАНА, який майже три десятиліття керував комунгоспом і при ньому оновлювалася водомережа чи бралися на баланс комунгоспу свердловини. Зараз він працює в нашому колективі механіком і його знання та досвід є важливими і корисними. Допомагає і бухгалтерський відділ, адже зіткнувся з великим обсягом паперової роботи, яка, чесно кажучи, не дуже мене приваблює, але без неї не обійтися. А в цілому острах перед новими обов’язками вже минув і тривають насичені трудові будні: скошуємо траву, збираємо тверді побутові відходи, обслуговуємо водомережу, при потребі копаємо, розплановуємо, вантажимо й перевозимо, допомагаємо відділу благоустрою і тому подібне. Особисто я починаю свій робочий день з кабінету керівництва громади, де спочатку обговорюємо плани і завдання, що треба зробити у першу чергу. Хочу зазначити, що керівництво не тільки вникає в наші проблеми, а й підказує, допомагає, спрямовує нашу роботу, адже всі ми працюємо для людей. Думаю, що впораюсь із поставленими переді мною завданнями і виправдаю довір’я».