ЛЮДИ В НАШІЙ ГРОМАДІ – НАЙКРАЩІ!

Дата: 30.06.2022 09:23

Фото без описуЦе довела остання подія, коли на прохання земляка, нехворощанина Руслана ЩЕРБИНИ, котрий воює з окупантами на передовій під Херсоном, почався збір коштів на закупівлю військового спорядження. Люди перераховували кошти на банківську картку Нехворощанської церкви «Слово життя» і передавали готівкою. До цієї роботи підключилися депутати СТГ і прихожани церкви. Андріївський сільський клуб якраз провів благодійний концерт до Дня Конституції і теж зібрані кошти спрямував на вказаний рахунок. В результаті загалом зібрано 84 тис. 200 грн. За ці кошти волонтери вже придбали тепловізор, вартість якого – 74 тис. 769 грн., на решту планують купити один комплект рації. Другий комплект рації волонтери обіцяють подарувати. Все це буде направлено в підрозділ, де служить наш Руслан.

Висловлюємо велику, щиру вдячність усім і кожному, хто не був байдужим до збору коштів, хто ділився далеко не зайвою для себе гривнею, хто прагне допомогти українським воїнам і наблизити Перемогу. Ми обов’язково здолаємо путінське нашестя! Все буде Україна!