Минулої суботи (2 липня) на території громади спільно з представниками проводився рейд-перевірка стосовно дотримання комендантського часу.

Дата: 06.07.2022 20:38

Фото без описуЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ
Шановні громадяни! За повідомленням командира ДФТГ-2 (добровольчого формування територіальної громади) Олексія ГОРОБЦЯ, минулої суботи (2 липня) на території громади спільно з представниками ДФТГ-1 проводився рейд-перевірка стосовно дотримання комендантського часу. Було виявлено 13 осіб, які після 22-ї години перебували у громадських місцях, зафіксовано пересування в цей час чотирьох автомобілів. У порушників перевірили документи і відповідну інформацію направили до відділку поліції.

Подібні рейди проводитимуться регулярно. Тому вкотре нагадуємо, що на Полтавщині з 10 травня комендантська година діє з 22:00 до 5:00 год. і її слід неухильно дотримуватися, адже країна перебуває у стані війни. Тим більше неприпустимо в цей час проводити дозвілля, влаштовувати гуртові гуляння, відпочивати на пляжах тощо.