Дата: 11.07.2022 14:04

Фото без описуДо уваги батьків дошкільнят!
Нехворощанський дитсадок «Сонечко» запрошує дітей дошкільного віку та їх батьків, у тім числі з сімей внутрішньо переміщених осіб, на літній майданчик, який розпочне свою роботу 12 липня (у вівторок) о 9-й годині на подвір'ї дитсадка. На малечу чекає двогодинна пізнавально-розважальна програма. Приводьте своїх дівчаток і хлопчиків - сподіваємось, їм буде цікаво провести дозвілля в когорті однолітків!

Увага! При собі мати панамку і пляшечку з водою. Присутність когось із батьків (чи бабусі, дідуся) обов’язкова.