Дата: 20.07.2022 21:23

Фото без опису20 липня день народження у Ганни Володимирівни ХОДАК – жительки с. Шедієве, матері загиблого в АТО (ООС) воїна Віктора ХОДАКА. З особистим святом її привітав заступник голови СТГ Микола ЗАВЕЗЬОН. Від імені керівництва громади, виконкому та депутатського корпусу він вручив іменинниці букет квітів та подарунок, подякував за сина-героя і побажав найголовнішого – міцного здоров’я і миру в Україні, щоб надалі ніколи не знати смутку. Натомість Ганна Володимирівна дякувала за увагу, за розуміння і підтримку.