ГО «КРИМSOS» та Агенство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців

Дата: 25.07.2022 10:06

для сайту прямок2

ГО «КРИМSOS» ТА АГЕНТСТВО ООН У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ В УКРАЇНІ ШУКАЄ ПРОАКТИВНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Ми прагнемо допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у вирішенні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.

Зараз ми, команда ГО «КримSOS», активно співпрацюємо з 75 спільнотами ВПО у центральних та західних областях України. У спільноті ми бачимо людей, які прагнуть однієї мети, разом працюють і долають труднощі. Це проактивні люди, які мають ідеї, як покращити свою громаду, та готові вкладати в це ресурси та креативний потенціал.

КОГО МИ ШУКАЄМО?

Ініціативні групи внутрішньо переміщених осіб або неурядові організації, які допомагають внутрішньо переміщеним особам в таких областях: Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Черкаська, Тернопільська.

Зверніть увагу! Реалізовувати ваші ідеї можна і з місцевими жителями, які входять у вашу групу чи організацію.

ЯК МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ?

Для втілення ваших ідей ми можемо надати:

•   інформаційну та технічну підтримку,
  •   юридичні консультації,
  •   менторські програми,
  •   навчальні тури та візити обміну,
  •   вебінари на корисні теми,
  •   гранти,
  •   фінансування індивідуального навчання,
  •   корисні контакти,
  •   допомогу у взаємодії з органами місцевої влади,
  •   іншу необхідну допомогу.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

Якщо ви входите в групу активістів і маєте ідеї для розвитку вашої громади або хочете змінювати щось у своєму місті, проте не знаєте, як почати –  заповніть цю форму, і ми з вами зв’яжемося: