СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 30.07.2022 22:48

Фото без описуУчора в Нехворощі на спортивному майданчику було багатолюдно: тут зібралися три команди, аби провести футбольний турнір з нагоди Дня української державності. Організували його відділ освіти за сприяння голови громади Віктора ДУБОВИЧА. Цього разу збірна ветеранів з Гупалівки та Нехворощі, які вже понад десятиліття проводять футбольні змагання, запросила на поле молодих гравців – гупалівську команду «Лиман» і нехворощанську «Оріль». Тож цікаво було споглядати, як молодість протистоїть досвіду. Сподівання вболівальників виправдалися, бо гра вийшла цікавою, з багатьма «гострими» моментами. А ось переможців ще на початку змагань вирішили не оголошувати, адже це дружня зустріч, приурочена до державного свята, тож хай всі будуть переможцями! І справді, дружба зі спортом – це перш за все позитивні емоції та фізичний гарт, а нагороди – лиш підтвердження тому. Хоча були й нагороди – пам’ятні грамоти за участь у змаганнях одержали всі команди та дружні рукостискання між гравцями.

Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,
інструктор з фізичної культури