ТЕРМІНОВО! ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

Дата: 02.08.2022 21:59

Фото без описуШановні жителі громади! Нехворощанська церква «Слово життя» збирає кошти для нашого односельця, військового ТРЕТЯКА Романа Вікторовича та його 60-ї окремої бригади. Їх передислоковують на передову. Терміново потрібні тепловізор, комплекти рацій, рукавиці, саперні лопати, жовті захисні окуляри. Номер картки, на яку збираємо кошти: 4731219116339734 (Третяк Віта Володимирівна, дружина воїна, її телефон: 050-888-01-94, а також Ольги Іванівни Пилипенко: 050-185-43-59).

Ми розуміємо, що сьогодні важко всім і ні в кого немає «зайвих» грошей. Але змушені вкотре звертатися з такими проханнями, бо нашим хлопцям, які ризикують життям, ще важче. Вони цілодобово перебувають в окопах, під смертоносним вогнем, захищаючи кожного з нас, стримуючи просування ворогів углиб країни. Керівництво держави робить усе можливе, аби забезпечити наших воїнів, але виникають і такі нюанси. Тому важлива кожна гривня, вкладена в нашу перемогу!

Дякуємо всім за розуміння!