СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 07.08.2022 22:26

Кілька годин тому на стадіоні села Андріївка завершився футбольний матч між збірними командами полтавського шоу-бізнесу та Нехворощанської громади. Зустріч завершилася з рахунком 5:3 на користь господарів поля, але в даному випадку головне не кількість забитих м’ячів, а подароване глядачам спортивне свято. А ще благодійна мета цього матчу, бо заради того й збиралися футболісти в Андріївці – зібрати кошти на підтримку ЗСУ. Результат чудовий: як повідомила депутатка СТГ Ірина ВІЛЬХОВА, зібрали 25 тисяч гривень, у тім числі серед купюр, вкинутих до скриньки, були й 100 доларів. Зібрані кошти планують передати нехворощанину Роману ТРЕТЯКУ та його бригаді.

«Робимо добрі справи, наближаємо нашу перемогу разом!» – з таким девізом організатори влаштовували сьогоднішній матч. Як бачимо, їм вдалося зробити добру справу, яка стане ще одним кроком до наближення нашої справжньої Перемоги!