У ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Дата: 08.08.2022 10:29

Фото без описуРаніше ми вже розповідали, як наші навчальні заклади готуються до першовересня. Майже всюди ще тривають завершальні роботи. Щойно повідомили з Маячки, що тепер в їхній школі буде чудова «обновка» - внутрішнє електроосвітлення, що покращить умови для навчання дітей.

Керівництво Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. ак. Левицьких висловлює щиру подяку директору СТОВ «ГОВТВА» Ігорю Михайловичу ДОКТОРОВУ, керуючому відділенням СТОВ «ГОВТВА» Костянтину Петровичу НАЗАРЬКУ, голові Нехворощанської громади Віктору Олександровичу ДУБОВИЧУ за сприяння у капітальному ремонті електромережі. Також висловлює велику вдячність заступникам голови Нехворощанської СТГ Зої Петрівні КОРОЛЕНКО та Миколі Анатолійовичу ЗАВЕЗЬОНУ за активну підтримку та надання транспорту під час організації робочих процесів. А виконавцям робіт адміністрація дякує за сумлінну працю та свій внесок у підготовку закладу до нового навчального року.