ВПОРЯДКУВУЄМО СМІТНИКИ

Дата: 10.08.2022 22:02

Сьогодні потужний бульдозер, наданий керівництвом Полтавської газонафтової компанії, зранку працював у Нехворощі на сміттєзвалищі, яке на горі, праворуч дороги з Нехворощі на Машівку. Зокрема, згорнув непотріб в одну купу, очистивши таким чином значну територію.

Подібні роботи бульдозер провів на сміттєзвалищі, яке утворилося на місці глиняного кар’єру за колишнім Нехворощанським заводом будматеріалів. Ще торік цю територію обвальцювали по периметру, всередину зробили тільки один в’їзд.

Раніше ця техніка працювала і на Соколовобалківському старостинському окрузі.
Голова СТГ Віктор Олександрович ДУБОВИЧ звертається до усіх своїх односельців: будь ласка, вивозячи сміття на машівську гору чи за цегельний завод, висипайте його не окремими купками, а максимально до однієї купи. Не закидайте непотребом заїзд до сміттєзвалищ, не викидайте його хаотично!

Очільники СТГ і жителі наших сіл висловлюють подяку керівництву СП Полтавська газонафтова компанія за постійну допомогу Нехворощанській громаді.