Дата: 11.08.2022 22:36

Фото без описуРемонт доріг – теж одна з важливих складових у питанні підготовки наших сіл до зими. Звісно, проблемних ділянок дуже багато і зробити їх усі одночасно немає можливості, але поступово дороги ладнаються.
З вівторка трактори і бульдозери Нехворощанського комунгоспу працюють на території маячківського старостинського округу. Основний обсяг робіт – ямковий ремонт доріг та обкошування придорожніх територій. Їх виконують трактористи Руслан РАДЖАБОВ, Сергій ШКИЛЬ та Олександр ЧЕРКАСЬКИЙ. Зокрема, в Маячці викосили території біля адмінбудинку, школи й стадіону. За ці дні також викосили периметри кладовищ, центральні території сіл у Лівенському, Шедієвому та Буртах.

Суттєву допомогу при підвезенні щебеню надав місцевий фермер Олег ТИЩЕНКО, виділивши вантажний автомобіль. Місця з більшими вибоїнами засипали відходами будівельних матеріалів. Таким чином вдалося полагодити проїзну частину маячківських вулиць Яблунева, Вузенька і частково – Центральна. А це загальна протяжність близько півтора кілометра.

Сьогодні подібні роботи продовжуються, надалі комунгоспівська техніка працюватиме в Губарівці та Рекунівці. Є плани щодо впорядкування територій в Лівенському.

Крім того, триває оновлення фасаду Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. та спортивної кімнати у приміщенні Лівенського будинку культури. Допомагають маячківцям працівники благоустрою з Нехворощі.