12 серпня – ДЕНЬ МОЛОДІ

Дата: 12.08.2022 22:44

Фото без описуДо нинішнього року, ще з радянських часів, ми святкували День молоді в останню неділю червня. Але з урахуванням ініціативи молодіжних рухів та організацій України, і з метою підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти, в Україні змінили дату святкування Дня молоді. Відтепер, у відповідності з указом Президента України, це свято відзначатиметься щороку 12 серпня – в Міжнародний день молоді.
Шановна молодь Нехворощанської об’єднаної територіальної громади!

Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава мусить боронитися від підступного російського ворога, утверджувати свою незалежність ціною життя багатьох молодих людей, які взяли до рук зброю чи активно включилися у волонтерський рух. Саме ви, молоді громадяни, повинні стати незамінною опорою, фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

Молодість – це торжество чистоти помислів і почуттів, яскравих емоцій. Час кохання, віри у власні сили і прагнення перетворити світ. Так було і буде завжди. Саме у цьому почутті закладено підґрунтя великих звершень.
Бажаю вам щастя і віри у власні сили. Знайте: молодість – не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою – голова громади
Віктор ДУБОВИЧ