НАШІ НА «ШУЛИК-ФЕСТІ»

Дата: 14.08.2022 22:03

Фото без опису13 серпня, у переддень Медового Спасу, в селі Божківське Новоселівської громади Полтавського району відбувся другий фестиваль народної творчості «Шулик-FEST». Цього разу він мав благодійне спрямування, адже всі кошти, виручені від продажу виробів, будуть передані на підтримку ЗСУ. Тож на фестивалі було що подивитися і скупитися, було чим пригоститися: на гостей та учасників свята чекали різноманітні смаколики, головними з-поміж яких були шулики – головне пригощання фестивалю. Це коржик, спечений за особливим рецептом і заправлений медом. Вдосталь шуликів напекли дбайливі господині з усієї громади. Також всі охочі мали можливість познайомитися з процесом приготування цієї смакоти на відкритому вогні.

Майдан, на якому розгорнувся фестиваль, дзвенів музикою, піснями, танцями, бо чимало учасників художньої самодіяльності з’їхалися з усіх усюд. Приємно, що в цій когорті талановитих аматорів сцени були й наші митці – художні колективи з Маячки, Лівенського та Шедієвого. Їх запросили в Божкове завдяки Олександрі ХОМЕНКО, а керівництво громади забезпечило транспортом - за це їм велика вдячність! Адже свої таланти змогли показати глядачам «Шулик-Фесту» наші ансамблі «Калина» і «Маків цвіт», гурт «Реальні мужики», солістки Анна ДЕЙНЕКА та Іванна ПОЛУХІНА. Важливо зазначити, що останнім сорок четвертим номером, який закривав пісенну частину фестивалю, став виступ маячківців з надзвичайно популярною нині піснею «Непереможна Україна». Це дуже почесно!

Кожному колективу організатори фестивалю вручили пам’ятні грамоти, дякували за участь у заході. Крім того, на згадку залишаться ці фото.