Дата: 16.08.2022 22:17

Фото без описуСьогодні вимушено переміщені сім’ї, котрі живуть у нашій громаді, мали можливість одержати продуктові набори від Міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen (скорочено WCK), що в перекладі означає «Центральна кухня світу». Її центральний офіс знаходиться в США, а засновником є іспансько-американський шеф-кухар Хосе Андерс. Від початку вторгнення росії вона підтримує українців, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час видачі продуктових наборів був присутній офіційний представник WCK у Полтавській області Дмитро МАРЧИШИН. Він пояснив, що гуманітарна організація співпрацює з благодійним фондом «GoodWill» («Доброзичливість»), котрий фінансує та надає продукти для створення продуктових наборів, до складу яких входять імпортні продукти, а також є й вітчизняного виробництва. «Ми охоплюємо багато областей України, в які вимушено перемістилися люди із зони бойових дій. Полтавщина – одна з таких областей. Цього разу харчові продукти одержала Нехворощанська громада, де також є зареєстровані внутрішньо переміщені сім'ї. Кожна з них отримує пакунок з їжею – комбіновані продуктові набори з багатьох найменувань. Видаємо один пакунок на сім’ю».

Додамо, що це не одноразова акція, це вже другий продуктовий вантаж, направлений до нашої громади від WCK. І, можливо, не останній – Світова кухня обіцяє знов завітати на Нехворощанщину.

Одержуючи набори, переселенці дякували за надану допомогу, бо в пакетах є все необхідне для харчування: крупи, консерви, олія, борошно, чай тощо, навіть солодощі для дітей.

Керівництво нашої громади теж висловлює вдячність полтавському представництву WCK за благодійність та співпрацю.