ГОТУЄМОСЬ ДО СВЯТА

Дата: 18.08.2022 22:11

У Маячківському старостинському окрузі тривають роботи з впорядкування території та об’єктів соціальної сфери. Упродовж трьох попередніх днів у Маячці продовжували штукатурити й готувати під фарбування фасад школи, в цьому були задіяні нехворощанська бригада благоустрою, будівельна бригада відділу освіти і працівники закладу. Також розпочали укріплення стіни приміщення Маячківського будинку культури.
Фото без описуВодночас у Маячці проводилося викошування територій вулиці Локшина, школи, центрального парку, стадіону, придорожніх узбіч. Багато зроблено біля старого поштового приміщення, де довелося не тільки скошувати бур’яни, а й вирубувати кущі дерев та прибирати сміття. У виконанні цих робіт взяли участь місцеві працівники благоустрою, працівники виконкому, школи, дитсадка та поштового відділення. Транспорт для вивезення сміття надав землекористувач Олег ТИЩЕНКО.

Наводять чистоту у своїх селах і шедіївці та лівенчани, там також викошується трава на територіях загального користування, доглядаються квітники. Стараємось, щоб до Дня незалежності України наші села мали охайний вигляд.

Микола ЗАВЕЗЬОН,
заступник голови СТГ