19 серпня православна церква відзначає Преображення Господнє, а в народі це свято називають Яблучим Спасом.

Дата: 19.08.2022 22:19

Фото без опису Це одне з великих свят для всіх християн, яке символізує закінчення літа і початок осені. Недарма наші пращури казали: «Прийшов Спас – пішло літо від нас». Тому в цей день святять у церкві не тільки яблука, а й інші фрукти – груші, виноград, сливи. Можна святити й овочі, а також мед, колосся жита і пшениці, букети квітів, таким чином прославляючи різноманітне багатство природи.

Тож вітаємо усіх вас! Нехай Боже благословення ніколи не покидає нашу рідну громаду, нашу Україну і допомагає у скрутні хвилини! Бажаємо кожній родині МИРУ, спокою, благополуччя! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія!