Вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

Дата: 23.08.2022 22:25

Фото без описуДорогі колеги, друзі, співвітчизники!

Шановні жителі Нехворощанської громади!

Вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Знаю точно: загартувавшись у боротьбі за незалежність, відродивши державу, будуючи та захищаючи свою країну, наш народ буде жити вільно і гідно. У єдиній і неподільній, міцній і квітучій Україні. Завжди! Бо сьогодні, як і тисячоліття тому, український воїн надійно тримає щит Європи на східному фронті, боронячи рідну землю від підступного ворога. Щиро дякую вам, лицарі України, захисники вільного світу!

Незалежність – це наша спільна найвища цінність, головна гарантія безпеки і вільного розвитку кожного українця, основа та запорука могутності і процвітання нашої держави.

Від усієї душі зичу вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Зі святом вас!

Слава Україні!