«Де єдність – там перемога!»

Дата: 30.08.2022 22:08

Фото без описуСправедливим є вислів «Де єдність – там перемога!». Для нашого колективу це підтвердила чудова подія, що сталася завдяки Марині ГРИГОРОВІЙ з Харкова, яка разом із своєю родиною знайшли прихисток від клятої війни у Нехворощанській громаді і користуються послугами Центру надання соціальних послуг. Тут вона познайомилася з Катериною КОТЕНКО, професійною швачкою Центру, і залишилася задоволеною її роботою.

Під час останнього візиту до нас Марина дізналася, що є потреба у нитках для шиття, бо у зв’язку із воєнним станом, здійснити проплату за нитки просто нереально. І Марина разом зі своєю мамою вирішили нам допомогти. Учора вони завітали до Центру з цілим пакетом різнокольорового ниткового скарбу, який зібрали і привезли із Харкова. Мама Марини має там своє швейне виробництво, тому на знак вдячності нашій громаді за увагу, допомогу та теплий прийом, вони зробили такий подарунок для ЦНСП. Щиро дякуємо Марині та її родині за небайдужість та допомогу. Ми єдині й дружні перед проблемами та викликами сьогодення, отож неодмінно здолаємо їх!

Людмила СЕРГЕЄВА,
директорка комунального закладу
«Центр надання соціальних послуг»
Нехворощанської сільської ради