Під час оперативної наради було вирішено усіх власників птиці, яка щодня розгулює парками, викликати на засідання адміністративної комісії.

Дата: 02.09.2022 17:12

Фото без описуНе вперше ми розповідаємо про це неподобство: домашня птиця нехворощан, які живуть біля Парку медиків та біля центрального парку села, вільно розгулює їхніми територіями, ніби на пастівнику. І не просто розгулює, а завдає серйозної шкоди: вигрібає клумби, скльовує щойно висаджені квіти, залишає послід на тротуарних доріжках, навколо нового приміщення амбулаторії і навіть на східцях перед входом. Траплялося, що відгонили табун індиків і від входу до Будинку культури, відмивали після індиків сидіння. Але ніяких змін у кращий бік, горе-господарі відверто ігнорують ці звернення, не зважають на заклики і прохання, сприймають місця загального користування як частину особистого обійстя, де можна безборонно випасати своє хазяйство: випустив – і хай собі гуляє!

Такі «вольності» окремих осіб обурюють не тільки працівників благоустрою, котрі своїми руками висаджують і доглядають квіти, підтримують у парках належний порядок. Вони обурюють і багатьох жителів села, які приходять відпочивати в ці парки. Своє невдоволення виказують керівництву громади і спонукають до дій. Тому сьогодні під час оперативної наради було вирішено усіх власників птиці, яка щодня розгулює парками, викликати на засідання адміністративної комісії. І не тільки для профілактичної бесіди, а й для накладання штрафу. Прізвища і фото цих хазяїв будуть оприлюднені на нашій сторінці, як ми оприлюднювали паліїв сухостою та боржників за воду. Також на комісії йтиметься і про утримання присадибних ділянок у належному санітарному стані. Бо якщо звичайні прохання не діють, доведеться застосовувати дієвіші засоби впливу.