ДЯКУЄМО АРТИСТАМ!

Дата: 06.09.2022 22:52

Фото без описуПонад пів століття живе на сцені Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя комедія «Сватання на Гончарівці» за однойменною п’єсою Григорія Квітки-Основ’яненка. Сьогодні українську класику всі бажаючі могли побачити у Нехворощанському будинку культури, до нас артисти привезли її у рамках безкоштовних благодійних спектаклів, які трупа театру показує на виїзді.

Мабуть, серед нехворощанських глядачів (а їх була повнісінька зала) не виявилося жодного, хто б гаряче не аплодував героям комедії за чудову професійну гру, за посмішки від іскрометного гумору, за подарований настрій, хто б виходив після вистави без задоволення від побаченого. Ну а хто не зміг прийти на виставу – хай подивляться наші світлини і трішечки пожалкують, що не змогли набратися позитиву, який дарували полтавські гості. Вони заслужили щирої подяки, як і організатори цього заходу.

Полтавський театр імені Гоголя сподіваємося побачити у Нехворощі ще не раз. До речі, обіцяють вони приїхати і в жовтні – з іншим спектаклем. Чекатимемо!