СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 07.09.2022 22:58

Фото без опису6 вересня у м. Полтава Територіальна організація ГО ВФСТ «Колос» у Полтавській області спільно з ПОО ВОІ СОІУ (голова Сергій ЧУМАК) та за сприяння Управління молоді і спорту Полтавської ОВА провела змагання з рекреаційних видів спорту. Взяла в ньому участь і команда нашої громади у складі Юрія ЛЮБИМСЬКОГО, Юрія ШИМКА, Вадима ЖОРНЯКА та Дмитра ПЕРЕСІЧАНСЬКОГО.

Зокрема, Д.Пересічанський грав у бомбаскет, В.Жорняк – у дартс, Ю.Шимко – в шахи (посів третє місце), а Ю.Любимський – у корнхол. Юрій Євгенійович виборов друге місце і вийшов у фінал, де змагатися йому довелося з візочницею з Хоролу Риммою МОМОТ. З поваги до жінки, яка знаходить у собі сили займатися спортом, він поступився першістю, віддавши їй призове місце, і після закінчення змагань особисто привітав суперницю. Такий джентльменський вчинок представника нашої команди говорить про те, що справжній спорт – це не тільки здобуті очки чи забиті голи, це перш за все – повага до суперника, благородство та безкорисливість.

В цілому ж цей спортивний захід ще раз довів, що люди з обмеженими фізичними можливостями, як і наша Україна, непереможні! Всі учасники змагань продемонстрували силу волі та міць характеру, своєю участю морально підтримали наші Збройні Сили в незламній боротьбі з окупантом.

Дякуємо кожному з учасників, які достойно представили в Полтаві нашу громаду.

Олександр САВЧЕНКО,
інструктор з фізичної культури