ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НЕХВОРОЩАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 12.09.2022 20:00

Фото без описуСтрашні звістки приносить війна. І щоразу – біль та нестерпна лють до ворога, який вдерся на нашу землю і забирає життя українців.

Захищаючи Батьківщину, загинув наш земляк Руслан Іванович ЩЕРБИНА.
Прощання із загиблим Героєм відбудеться 13 вересня (вівторок) за таким розкладом:

– об 11.30 траурний екскорт зустрічатиме «живий коридор» від гори, що веде до автозаправної станції, до центру села;

о 12.00 в центрі Нехворощі біля пам’ятника Слави відбудеться траурний мітинг;

– о 13.00 вдома у загиблого (відділок «калініна») почнеться панахида, яку проведе настоятель Свято-Миколаївської церкви о. Олександр.

Після панахиди відбудеться поховання на кладовищі відділку «калініна».

Просимо жителів громади, а також усіх, хто знав Руслана Щербину, прийти з квітами, утворити «живий коридор», взяти участь у траурному мітингу та в заупокійному богослужінні, попрощатися, подякувати, помолитися і провести в останню дорогу земляка, який загинув за нашу Батьківщину, за свободу кожного з нас!