ПОДЯКА ВІД СІМ’Ї ЗАГИБЛОГО

Дата: 15.09.2022 22:59

Фото без описуТрагічну звістку принесла в нашу родину війна: звільняючи Херсонщину, загинув наш син, брат, дядько Руслан Іванович Щербина. Сум і розпач охопили кожного з нас. Проте ми не зосталися наодинці з нашим горем, його розділила з нами вся громада. Тому хочемо висловити велику подяку тим, хто підтримав нас і прийшов на допомогу, навіть не чекаючи нашого звернення. Керівництво громади подбало про організацію похорону і траурний мітинг, надало для цього матеріальну допомогу, забезпечило транспортом для підвезення тіла з Кривого Рогу. Настоятель Свято-Миколаївської церкви та півчі відслужили панахиду. У траурних заходах взяли участь представники добровольчих формувань та військкомату. Колектив кафе «Удача» влаштував поминальний обід. Руку допомоги подали сусіди, друзі, колеги та однокласники Руслана. Сотні людей прийшли провести його в останню дорогу, принесли квіти, щиро співчуваючи і розуміючи, якої непоправної втрати ми зазнали.

Сердечно дякуємо усім-усім, хто не залишився байдужим. Нехай лихо завжди обминає ваші оселі, а поряд будуть вірні друзі. Нехай скоріше настане мир у нашій державі, щоб не гинули під ворожими кулями й осколками її кращі сини.

З повагою – родина Руслана Щербини.