Дата: 15.09.2022 22:03

Фото без описуЩЕ ОДИН ПОДАРУНОК передав нашій громаді Народний депутат України - Костянтин Касай - 149 округ. Цього разу – два «Монітори пацієнта» для амбулаторії ЗПСМ. Це сучасний багатофункціональний прилад, призначений для постійного контролю та запису параметрів життєдіяльності хворого: пульсу, електрокардіограми, артеріального тиску, температури, рівень у крові кисню та глюкози, частоти дихання і серцевих скорочень тощо. Завдяки такому приладу значно полегшується спостереження за хворим, адже показники фіксуються і зберігаються в електронному вигляді або виводяться через принтер на паперові носії. «Монітором пацієнта» відстежують стан хворих будь-якого віку – дітей, дорослих, новонароджених і літніх.

Ясна річ, що такі прилади покращують надання медичних послуг та осучаснюють роботу наших медиків. Тому від їхнього імені, а також від імені всієї Нехворощанської громади дякуємо Костянтину Івановичу за постійну допомогу, за турботу про нашу галузь охорони здоров’я.