СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 19.09.2022 19:26

Фото без описуМинулої суботи у Полтаві на базі спортклубу «Енергія» пройшов чемпіонат Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2006 року народження. Нашу громаду представляли Іванна ШЕЛЕМБА, Валерій СІМ’ЯН, Максим МАЦКО, Ярослав КУЦЕНКО, Даша КОВАЛЕНКО, Максим МОЛІТВІН і Марія ХАРЧЕНКО – учні Нехворощанської, Маячківської та Соколовобалківської шкіл. Їх супроводжували інструктор з фізичної культури відділу освіти Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ та учитель фізичного виховання Маячківського ЗЗСО Андрій ЧОРНОБАЙ.

Максиму МОЛІТВІНУ вдалося вибороти призове четверте місце, а в командному заліку наші тенісисти стали бронзовими призерами, здобувши третє місце.

Дякуємо усім, хто взяв участь у цих змаганнях та допоміг з організацією їх поїздки до Полтави.