ЯКЩО ПРАГНЕТЕ СТАТИ РЯТУВАЛЬНИКОМ

Дата: 22.09.2022 20:48

Фото без описуДержавна служба з надзвичайних ситуацій закликає мешканців Нехворощанської громади долучатися до лав добровільних формувань цивільного захисту. Такі формування створюються у зв’язку з проведенням великих обсягів допоміжних робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що виникли через військові дії росії на території нашої держави, диверсійні та терористичні акти з боку агресора.

До лав добровільних формувань цивільного захисту запрошують чоловіків - громадян України, які за станом здоров’я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі другого розряду.

Щоб долучитися до добровільних формувань цивільного захисту, необхідно заповнити анкету на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі «Я прагну стати добровольцем», а також надати інформацію про себе на електронну пошту ДСНС pmumns@ukr.net