Робота «кипить», бо зима на підході й треба чимало встигнути.

Дата: 27.09.2022 18:05

Фото без описуОстаннім часом на території Маячківського старостинського округу робота «кипить», бо зима на підході й треба чимало встигнути. Так, у Шедіївському сільському клубі триває ремонт кімнати, в яку незабаром поселиться сільська бібліотека (нині вона «квартирує» у приміщенні колишньої школи). Ми вже розповідали про це, тепер додамо, що в ремонтних роботах задіяні працівники виконкому та клубу, допомагає їм переселенець з міста Курахове Донецької області Дмитро ГРИГОРОВ.

У Лівенському від приміщення колишнього дитсадка провели водогін до приміщення колишньої школи. Там встановлять умивальник, пізніше збудують і каналізацію. Не виключено, що тут житимуть тимчасово переміщені сім’ї. Ці роботи виконували працівники благоустрою, а також колективи Нехворощанського сільського комунгоспу: копали траншею, монтували водогін, будували оглядовий колодязь і т.д. Варто відзначити екскаваторника Руслана РАДЖАБОВА, який досить майстерно виконував доручену справу, та його керівника – директора комунгоспу Дениса КАРАКУЦЮ, який не тільки контролював процес, а й особисто допомагав колегам.

А в Маячці добре попрацювала будівельна бригада відділу освіти на чолі з начальником господарського відділу Степаном ЧЕРЕВИКОМ. Вони проводили зовнішній ремонт стіни Будинку культури. За кілька днів укріпили її, збудували цоколь, а сьогодні монтували утеплення, далі будуть штукатурити і фарбувати. Роботи виконують швидко і якісно.

Микола ЗАВЕЗЬОН,
заступник голови громади