МАЯЧКІВСЬКІ «ОБНОВКИ»

Дата: 27.09.2022 18:11

Фото без описуНа подвір’ї Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. акад. Левицьких з’явився пожежний гідрант, що відповідає усім сучасним вимогам. За півтора тижня збудували його працівники Нехворощанського комунгоспу, допомагали їм і працівники закладу – провели водогін, «врізали» в нього спеціальний кран, збудували оглядовий колодязь і т.д.

Такий же протипожежний «об’єкт» з’явився і біля маячківського дитсадка «Перлинка», до нього є під’їзд з твердим покриттям.

Крім того, в дитсадку робітники з комплексного обслуговування будівель відділу освіти зводять господарське приміщення для зберігання інвентарю. Буде воно з труб та металевого шиферу. Керуючий відділенням ТОВ «Говтва» Костянтин НАЗАРЬКО допоміг вирішити питання з підвезенням піску для будівельних робіт, за що йому вдячність. Так само й керівництву громади, яке надає для всіх нинішніх робіт у Маячці необхідні матеріали, кошти, техніку, забезпечує вчасне підвезення людей. Зокрема, голові громади Віктору ДУБОВИЧУ, який особисто неодноразово оглядав усі об’єкти – і Будинок культури, і школу та дитсадок, радився з робітниками, як краще виконати ті чи інші роботи, і сприяв цьому. Тож спільними зусиллями, швидко та якісно вдалося вирішити ці нагальні проблеми – збудувати пожгідранти, привести в належний стан заклад культури, звести господарську споруду.

Микола ЗАВЕЗЬОН,
заступник голови громади