Шануємо! Пишаємось! Захоплюємося!

Дата: 01.10.2022 10:18

Фото без описуСьогодні, у День людей похилого віку, хочеться побажати представникам старшого покоління Нехворощанської громади міцного здоров’я, бадьорості, тепла і затишку. Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Хай вас оминають негаразди, а в нашій країні запанує мир та злагода!

З бабусиних казок, з розповідей діда народжується наша перша любов до рідної землі. Тому ваша народна мудрість і невичерпний життєвий досвід – є неоціненним скарбом нашого життя!

У житті кожного з нас, як і в природі, є також 4 пори року: зима – білосніжне дитинство, весна – квітуча юність, літо – буйний розквіт сил, і золота осінь – багата й мудра. Тож нехай ваша життєва золота осінь дарує нам усім мудрість душі, багатство життєвого досвіду і незгасне тепло ваших сердець. Довгих і щасливих вам років життя!

З повагою - директорка Центру надання
соціальних послуг Нехворощанської СТГ