Водію заборонено відтворювати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку

Дата: 07.10.2022 19:51

Фото без описуПригадуєте, як у далекі дев’яності роки у громадському транспорті стали з’являтися «музичні розваги», а в деяких автобусах далекого прямування навіть встановлювали телевізори. Тоді це сприймалося за передову новизну, спрямовану на поліпшення комфорту пасажирів – мовляв, щоб їм не було нудно долати маршрут. З гучномовців здебільшого лунав примітивний російський шансон чи так звана «попса». І ось на тобі! – тепер це визнано «акустичним насильством» і відсьогодні потрапило під цілковиту заборону. Тож надалі в пасажирів невеликий вибір: або спати, або милуватися не завжди мальовничими пейзажами за вікном.
Цікаво, чи підпадають під визначення «інші звукові сигнали» голосні розмови по телефону?