Концерт «Ми переможемо!» та персональна виставка лівенського художника А.Мухіна, заплановані на 14 жовтня, ПЕРЕНОСЯТЬСЯ на пізніший термін.

Дата: 11.10.2022 15:39

Фото без описуУВАГА! ВАЖЛИВО!
У зв’язку з останніми подіями в Україні концерт «Ми переможемо!» та персональна виставка лівенського художника А.Мухіна, заплановані на 14 жовтня, ПЕРЕНОСЯТЬСЯ на пізніший термін. Конкретну дату їх проведення ми оголосимо додатково, слідкуйте за нашими повідомленнями.

Також у зв’язку з цим організатори ФОТОКОНКУРСУ, присвяченого 5-річчю створення нашої громади, вирішили продовжити його до наступного понеділка, 17 жовтня. Тож запрошуємо наших фотоаматорів бути більш активними, брати участь у цьому конкурсі, аби найкраще популяризувати нашу громаду, адже всі ваші роботи ми оприлюднимо на сайті, а кращі одержать нагороди! Не забувайте умови фотоконкурсу: кожен учасник подає ТРИ роботи!
Усім бажаємо успіху!