«ВХОДИНИ» В БІБІЛОТЕКУ

Дата: 11.10.2022 15:41

Фото без описуДонедавна Шедіївська сільська бібліотека містилася у приміщенні колишньої школи. А влітку цього року звільнилася велика кімната в приміщенні сільського клубу, в якій «квартирували» електрозв’язківці. Тож бібліотеку вирішили перенести сюди, так би мовити – до гурту, але в кімнаті належало зробити ремонт. Витратні матеріали виділила сільська рада, а роботи виконали своїми силами: Дмитро ГРИГОРОВ допоміг частково поштукатурити стіни, потім колективи клубу, виконавчого комітету разом з бібліотекаркою Іриною ОЛЕШКО побілували стелю, пофарбували стіни й підлогу, а працівники пожежної охорони допомогли перенести на нове місце меблі, полиці та книги.

Сьогодні перший день, коли Шедіївська бібліотека відкрила двері для читачів у новій кімнаті. З цього приводу відбулось невелике свято, на яке запросили голову громади Віктора ДУБОВИЧА та його заступницю Ольгу ХОМЕНКО. Вони оглянули книжковий фонд і куточок, присвячений воїнам-землякам, а також маленьку картинну галерею з портретів видатних письменників, намальованих і подарованих лівенським художником Андрієм МУХІНИМ.

Гості теж приїхали не з порожніми руками – вручили Ірині Іванівні і свій подарунок, подякували учасникам ремонту за їх працю, спрямовану на збереження закладу.