Дата: 18.10.2022 17:04

Фото без описуВнутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у нашій Нехворощанській громаді, мають право 21 жовтня зареєструватися у БФ "Карітас Полтава" на отримання коштів в сумі 16 200 грн. на сім’ю для оплати комунальних послуг на опалювальний період 2022/2023 рр. за адресами: з 9:15 год. – в адміністративному будинку с. Соколова Балка, з 9:30 год. – у приміщенні Нехворощанської сільської ради.
ВПО, які мешкають на території сіл Шедієве, Лівенське та Маячка, повинні прибути для реєстрації на отримання коштів за вказаними адресами.

При собі мати такі документи:
?Паспорт (оригінал)
?Ідентифікаційний код
?Довідка ВПО
?Номер банківського рахунку IBAN
?Платіжка або квитанція про оплату комунальних послуг за адресою в довідці ВПО
?документи вразливості

? УВАГА! ВАЖЛИВО! На одержання цих коштів можуть претендувати лише ті ВПО, які підпадають хоча б під один з нижче названих критеріїв вразливості:
?Особа з інвалідністю
?Особа має важке захворювання
?Людина поважного віку (60+) або домогосподарство, яке складається з одного-двох літніх людей.
?Самотні матері/батьки чи опікуни неповнолітніх дітей, недієздатних людей.
?Багатодітні родини (три чи більше неповнолітніх дітей).
?Вагітні жінки або матері з дітьми до 3-х років.
?Особа, яка залишилися в складних життєвих обставинах з підтверджуючими документами.

??НЕ МОЖУТЬ реєструватися на отримання цих коштів ті ВПО, які проживають у колективних центрах (гуртожитках, дитсадках, школах або інших місцях колективного поселення), і не оплачують за комунальні послуги.