ОСІННЯ ПОЗОЛОТА В НЕХВОРОЩІ

Дата: 18.10.2022 17:07

Фото без описуЗакінчився «трояндовий» період, і розпочався сезон цвітіння осінніх хризантем. Нинішньої осені їх у Нехворощі багато – різнобарвних, кулястих. Навесні їх висаджували працівниці благоустрою Тетяна КОРНІЄНКО, Наталія ЛУГОВА та Ірина ЗІНЧЕНКО. Частенько допомагали їм доглядати за квітами працівниці дитсадка «Сонечко» і Будинку дитячої та юнацької творчості. Як бачимо, їх старанна праця уквітчалася красою в прямому розумінні. А головною ініціаторкою створення цієї краси є заступниця голови громади Зоя КОРОЛЕНКО. Вона любить квіти і прагне, щоб їх у громаді було якнайбільше. Тому і троянди та хости, тюльпани та чорнобривці, лілії й іриси, інші однорічні та багаторічні кущі висаджуються з весни до осені, для того навіть закладаються нові клумби. Відтак приємно пройтися алеями парку, посидіти під золотавою вербою, помилуватися осіннім буйноцвіттям, погрітися під ще теплим сонечком. Благо – «бабине літо» на порі!