Зійшлися люди, аби зустрітися з представницею пересувного відділення «Укрпошти».

Дата: 21.10.2022 16:20

Фото без описуЗаступниця голови громади Зоя КОРОЛЕНКО і директорка Нехворощанського ЦНСП Людмила СЕРГЕЄВА навідались до адміністративного будинку села Маячка якраз у той момент, коли туди зійшлися люди, аби зустрітися з представницею пересувного відділення «Укрпошти». Нині воно працює в тестовому режимі, тобто паралельно зі стаціонарним відділенням, однак вже за кілька днів це відділення почне обслуговувати маячківців та жителів навколишніх сіл, натомість стаціонарне з 1 листопада закриють. Ми вже розповідали про цю проблему в одній з попередніх публікацій, але в людей не поменшало ні стурбованості, ні відповідей на актуальні запитання: хто і як тепер доставлятиме пенсії? Чи буде кому носити періодичні видання? А як бути з грошовими переказами? Чому не залишать місцеву листоношу – хай навіть одну на кілька ближніх сіл?

Поспілкувалася з представницею поштового відомства і Зоя Петрівна. Конкретних відповідей на всі ці запитання не було, всі одностайно зійшлися на одному: поштові послуги стрімко віддаляються від сільських жителів. Для одержання пенсій доведеться оформляти банківські картки, від преси відмовлятися, і вчитися оплачувати комунальні послуги через «Приват-24». Інших варіантів немає, і місцева влада ніяк не може вплинути на цю ситуацію – рішення про закриття стаціонарного поштового відділення у Маячці приймалося навіть не в Полтаві, а в самій столиці, виходячи з того, що в зоні обслуговування цього відділення не більше 1200 чоловік. Що зайвий раз підтверджує: столичні чиновники перш за все керуються особисто складеними формулами, а не потребами селян, і свідомо позбуваються частини своїх постійних клієнтів. Правду кажучи, такий менеджмент зрозуміти важко…

Водночас поспілкуватися з маячківцями мала нагоду і директорка Центру надання соціальних послуг Людмила СЕРГЕЄВА.