«ВЕЛИКЕ ЗАКЛАДАННЯ КВІТНИКІВ» триває в цю пору в Нехворощі.

Дата: 21.10.2022 16:23

Фото без опису«ВЕЛИКЕ ЗАКЛАДАННЯ КВІТНИКІВ» триває в цю пору в Нехворощі. І все завдяки небайдужим громадянам, які приносять, привозять і передають корінці й цибулини багаторічних рослин, які вже наступного сезону, з весни квітуватимуть у нашому парку. Для цього працівники благоустрою закладають нові клумби, впорядковують вже існуючі, аби для кожної рослини знайти місце і жодна щоб не загинула. Тож дякуючи їм за старанну працю, ми водночас подякуємо тим, хто любить Нехворощу і для неї ділиться своїми саджанцями. Це новосанжарці Тетяна ДАВИДЕНКО, Тетяна МЕДВЕДЄВА і Галина КИТАЙГОРА. Зокрема, Тетяна Павлівна вже не вперше передає різні квіти, яких багато вирощує на власній садибі. Тетяна Всеволодівна передала іриси елітних сортів, а від Галини Олександрівни нам привезли цибулини тюльпанів та кущики гібіскусів.

Діляться своєю красою і нехворощани. Ніна Миколаївна КОЛОМАЦЬКА привезла для висаджування в парку іриси й хризантеми, Олена Олександрівна АНДРІШКО – тюльпани і нарциси, Ольга Іванівна ПИЛИПЕНКО – різнобарвні лілії.

Надійшла посилка і з сусідньої громади, звідки наша постійна благодійниця, котра просить не називати її ім’я, передала 40 кущів розових троянд. Для них навіть довелося закладати окремі клумби навпроти Будинку культури.
Водночас чоловіки з бригади благоустрою продовжують викошувати траву, яка після дощів ще досить добре виростає.

Зостається лиш подякувати усім небайдужим землякам та друзям-помічникам нашої громади за любов до краси, за бажання бачити Нехворощу в квітах. А односельців попросити берегти працю тих, хто створює для вас комфорт у парку, не сприймати його як територію для випасання домашньої птиці.