Дата: 23.10.2022 22:11

Фото без описуПопри складну економічну ситуацію, що склалася у країні через війну з російськими агресорами, у нашій громаді поступово ведеться ремонт доріг на сільських вулицях. Зокрема, у селі Маячка на одній з центральних вулиць, що носить ім’я Локшина, де асфальтне покриття давно потребувало поточного ремонту. Його визначили першочерговим, бо тут знаходиться навчальний заклад і цією вулицею щодня курсує шкільний автобус. Заплановані роботи виконує бригада ТОВ «ДРСУ Полтава».

Водночас це ж товариство ремонтує дорогу і на вулиці Шевченка у Нехворощі. Головний інженер Віталій БУЛАК під час зустрічі із заступницею голови громади Зоєю КОРОЛЕНКО розповів: «Ми вже розробили ґрунт на узбіччі, обрізали крони дерев, що лягали на проїжджу частину, забезпечили водовідведення, ямкові місця вичистили від багна і засипали щебнем та ущільнили його, тобто виконали роботи на 90 відсотків. Далі покладемо асфальтобетонну суміш і дорога стане кращою, ніж була досі».