Сьогодні Нехворощанський будинок культури зібрав глядачів на виставу Полтавського академічного музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя «Виконувач бажань»

Дата: 25.10.2022 22:27

Фото без описуЯк було анонсовано, сьогодні Нехворощанський будинок культури зібрав глядачів на виставу Полтавського академічного музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя «Виконувач бажань». Прем’єра сучасної музичної комедії відбулася 14 лютого 2020 року – в День закоханих, бо сюжет відповідає цьому святу: Богдан і Марина жили звичним подружнім життям – робота, дім, сварки, примирення. Але одного дня у їхні двері постукав… представник фірми «Фігреалізейшн», яка пропонує дива техніки. Та замість цього подружжя отримує бонус – здійснення бажання. Проте інколи люди просто не уявляють наслідків своїх бажань! Подумавши, як важко кожному в їхній подружні парі, Богдан і Марина, з опалу, забажали один одному побути в тілі свого партнера по життю. Що з цього вийшло – побачили нехворощани, які прийшли на виставу. Більше години вони могли насолоджуватися професійною грою гоголівців, які не так часто бувають у Нехворощі з виставами.

Коли дійство закінчилося, на сцену піднялися глядачі з квітами, а директорка Будинку культури Ірина Дяченко висловила від імені присутніх подяку артистам за подароване мистецтво, а також надію побачити їх на нехворощанській сцені ще не один раз.