Будь помітним у темряві

Дата: 27.10.2022 22:15

Фото без описуНавіть наші тимчасово не освітлені вулиці яскравіші, ніж життя підлої країни-терориста. Енергосистема потребує підтримки і розуміння. Такі вони, українські реалії, коли твій сусід ніяк не вгамується. Ми впевнені, що кожен з вас допомагає енергетикам і прислухається до важливих прохань.

А ми маємо важливу пораду задля вашої безпеки. Адже сутеніє вже раніше, а перебування на вулицях міст і сіл має бути безпечним.

Будьте помітними у темряві – одягайте світловідбивні елементи. Для вашої зручності обирайте флікери у будь-якому вигляді: браслети, наклейки, стрічки, жилети, елементи або навіть рефлективний одяг. Також пам’ятайте про безпеку дитини: прикріпіть флікер на рюкзак, шапку, взуття тощо.
Тримаємося разом і дбаємо про безпеку!
Національна поліція України