СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 31.10.2022 21:14

Фото без описуРозпочалася п’ята гімназіада Полтавщини серед старшокласників загальноосвітніх шкіл. Минулої п’ятниці в ліцеї м. Кобеляки проходили змагання з настільного тенісу, на які прибули вісім команд. Серед них взяла участь і команда Нехворощанської громади у складі Максима Молітвіна (Нехворощанський ліцей), Марії Сотенко (Андріївський ліцей), Валерія Сім’яна та Іванни Шелемби (Маячківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. акад. Левицьких).

В особистому заліку В.Сім’ян виборов шосте місце, М.Молітвін та І.Шелемба – восьме, М.Сотенко – одинадцяте. А в командному заліку тенісисти нашої громади посіли п’яте місце.

Дякуємо спортсменам за участь. Післязавтра боротимуться за призові місця юні шахісти. Зустріч за шаховими дошками проходитиме в селищі Білики.
Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,
інструктор з фізичної культури