Незважаючи на енергетичну кризу , продовжуємо працювати офлайн та допомагати ЗСУ наближати ПЕРЕМОГУ!

Дата: 28.11.2022 22:27

29 листопада стартує #ЩедрийВівторок – день, коли тисячі людей стають частинкою благодійного руху #GivingTuesday та роблять добрі справи.

Націю, яка без світла і тепла може дарувати тепло і світло іншим - ніколи не перемогти!

Бляшанки, гофрокартон , віск та парафін – таке знаряддя взяли на озброєння освітяни нашого навчального закладу, які протягом двох тижнів активно виготовляли окопні свічки для військових .

У рамках загальношкільної акції «Зігрій захисників» за дві неділі було виготовлено 270 окопних свічок.
Назва говорить сама за себе – такими свічками користуються захисники України на фронті для найрізноманітніших потреб, адже вона є рятівним джерелом світла і тепла . За допомогою такої свічки можна погріти руки, висушити одяг, розігріти їжу чи гарячий напій, а зробити її своїми руками не так вже й складно.

Освітяни навчального закладу, учнівські та батьківські колективи, небайдужі односельці за короткий проміжок часу назбирали потрібні матеріали: картон, віск, жерстяні бляшанки . Закупили 120 свічок довготривалого горіння, 54 кг парафіну. Підтримали нашу ініціативу і місцеві пасічники : Яхно Станіслав, Олешко Віталій, Костяний Сергій, Ведмідь Василь(Маячка),Мостовий Олександр (Нові Санжари), Свистун Станіслав, Карюк Людмила , які надали 25 кг воску.
На уроках трудового навчання учні підбирали бляшанки, відрізали картон, скручували та вкладали в середину підготовленої банки. Кінцевий етап виготовлення свічок взяли на себе дорослі. Свистун Світлана, Грек Наталія, Зінченко Тетяна у вільний від роботи час , у домашніх умовах, заливали бляшанки сумішшю розтопленого парафіну з воском.

Усі свічки різні: великі, маленькі, високі, низькі, але всі зроблені з любов'ю та вірою у перемогу.
Пам’ятайте, тільки спільними зусиллями вдається творити добро та наближати нашу Перемогу!

PS: Варто зазначити, що збір необхідних матеріалів для виготовлення окопних свічок триває. Приносити гофрований картон, віск та парафін можна у приміщення школи.